Polityka prywatności

Polityka prywatności opisuje zasady przetwarzania przez stronę www.siejkaszczepaniak-notariusze.pl informacji na temat Użytkownika, w tym danych osobowych oraz plików cookies.

 1. Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich z usług Kancelarii Notarialnej Kamila Siejka Mateusz Szczepaniak.
 2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Kancelaria Notarialna Kamila Siejka Mateusz Szczepaniak spółka cywilna z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna nr 104 lok. 3B (III piętro), 53-111 Wrocław.
 3. Z Administratorem można skontaktować się:
 4. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich danych stosujemy właściwe środki techniczne oraz organizacyjne, które mają na celu ochronę danych osobowych przed utratą, nadużyciem lub zmianą.
 5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. 
 6. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażonej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych. Państwa dane przetwarzane są w celach:
  • odpowiadania na pytania za pomocą formularzy kontaktowych, 
  • zarządzania stroną internetową oraz jej analityką.
 7. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób poprzez gromadzenie plików „cookies”.
 8. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych, które działają niezależnie od Serwisu. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.